İçeriğe geç

Osman Kılıç Kimdir ?

Merhaba, ben Osman Kılıç, bu markanın yaratıcısı ve kurucusuyum. Yıllardır süregelen bir tutkunun ve hayalin gerçeğe dönüşmesinin hikayesini sizinle paylaşmak istiyorum. Bu marka, benim mücevher endüstrisine olan ilk adımlarımdan, adım adım sektördeki iddialı konumumuza kadar olan uzun bir yolculuğun ürünüdür.

İki şehirde, İstanbul ve Bursa'da bulunan satış mağazalarımız ve İstanbul Kapalı Çarşı'daki atölyemizle sizlere hizmet veriyoruz. Yıllar içinde, sadece Türkiye'den değil, dünyanın dört bir yanından ünlülerin tercih ettiği bir marka haline geldik. Ancak, asıl amacımız daha büyük. Takılarımızın, bizim zevklerimiz ve özgün işçiliğimizle nasıl farklı bir hale büründüğünü bütün dünyaya göstermek istiyoruz.

Osman Kılıç'ın Değerli Müşterilimize Mesajı !

Bu başarı hikayesini yazarken en büyük ilham kaynağımız, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve geri bildirimleri oldu. Her bir müşterimizin fikri bizim için çok kıymetli. Eğer siz de aradığınız takıyı bulduysanız, artık ailemizin bir parçasısınız demektir.

Hatırlatmak isterim ki, bir takıyı değerli kılan sadece taşlar veya tasarım değildir. Asıl değeri, onu takan sizlersiniz. Siz, bu takıları kendi hikayenize, kendi stiline ve karakterinize katarak onlara yaşam verirsiniz. Her bir parça, sizin özel dokunuşunuz ve benzersizliğinizle anlam kazanır.

Osman Kılıç Jewelry ailesi olarak, sizlere kaliteli, özgün ve özel takılar sunmaktan dolayı gurur duyuyoruz. Her anınıza değer katmak ve sizleri memnun etmek için buradayız. Teşekkür ederim, sizleri mağazalarımızda veya atölyemizde ağırlamaktan mutluluk duyacağımız günleri dört gözle bekliyoruz.

Drawer Title
Coupon
Benzer Ürünler